Nowe Przymierze z Psalmami i kalendarze już są!

1. Nowe Przymierze z Psalmami od dzisiaj jest dostępne w sprzedaży!

Nakładem Ewangelicznego Instytutu Biblijnego oraz Ligi Biblijnej w Polsce, ukazała się kolejna edycja Nowego Przymierza. Najnowsze wydanie jest o tyle szczególne, że zostało wzbogacone kolejną księgą o bezcennej wartości duchowej i literackiej – Księgą Psalmów w tłumaczeniu Ewangelicznego Instytutu Biblijnego.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu odbiorców, obecna edycja jest podobna w swej formie do pierwszego wydania NP, czyli w układzie jednoszpaltowym wraz z oczekiwanymi przypisami i odsyłaczami.

2. Kalendarze ścienne i pocztówkowe – w sprzedaży od 22 listopada.

Ich dostawa - z przyczyn od nas niezależnych - opóźniła się o ponad miesiąc, za co serdecznie przepraszamy. Cena kalendarza ściennego: 12 zł, kalendarza pocztówkowego: 7,50 zł. 
Jesteśmy wdzięczni Bogu, że kalendarze cieszą się dużą popularnością i wiszą nie tylko w chrześcijańskich domach, ale coraz częściej tam, gdzie Słowo Boże nie cieszyło się nigdy wielkim autorytetem. Wierzymy, że kalendarze i tym razem okażą się dobrym prezentem dla naszych przyjaciół, współpracowników, urzędników..., a teksty biblijne zamieszczone na każdy miesiąc wykonają swoją pracę.

www.sklep.ligabiblijna.pl

Tomek Tomczak