Todd Burpo - „Niebo istnieje naprawdę”

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową - bo potrójną (potrójnie pozytywną) recenzją niezwykłej książki pt. "Niebo istnieje naprawdę” autorstwa Todda Burpo.

Jest to dobra pozycja dla tych, którzy lubią coś więcej wiedzieć niż tylko wierzyć na temat nieba. Jest napisana lekko i bardzo interesująco. Odkrywa skrawki niebiańskich tajemnic widzianych oczyma 4-latka, który został w czasie operacji przeniesiony do nieba i miał spotkanie z Panem Jezusem oraz innymi osobami.

Bardzo ciekawa dla dorosłych i młodych czytelników. Buduje naszą wiarę, przybliża niebo. Godna polecenia do swojej biblioteki, a także na prezent. Warto ją mieć

Krystyna Koterba


Przeżycia opisane w powyższej książce 4-letniego dziecka są wiarygodne ponieważ dziecko w tym wieku nie kłamie ani nie ma urojeń. Także nie zna Biblii. Książka jest opisana w ciekawym stylu przez jego ojca.

Ewika Młocek


Mocna i wzruszając opowieść ojca o bólu i walce o życie syna - 4-latka, który bardzo poważnie zachorował. Jednak najbardziej wzrusza szczerość dziecka i jego opowieść spotkania się z Panem Jezusem i innymi.

Stanisława Studzińska