Wojownik trzech światów - Robert Kościuszko

Lubię przeczytać coś mądrego, lubię przeczytać coś fajnego. Tak … można czytać coś, aby się zrelaksować. Daj się porwać i przenieść w świat historii znanych z Biblii, ale opowiedzianych nietuzinkowo i niebanalnie.

Ta książka zaciekawi każdego, kto chce przeżyć przygodę bez wychodzenia z domu. Więcej, ona rozbudzi twoją wyobraźnię i zbuduje twoją wiarę.  A jeśli jesteś rodzicem, to jest książka, której szukasz dla twojego syna.

 

Zwykły chłopak, spokojny uczeń. Chodzi do szkoły terroryzowanej przez gang bezkarnych dresiarzy. Haracze, wymuszenia, w końcu handel narkotykami to codzienność. Konfrontacja jest nieunikniona, ucieczka pozostaje jedynym wyjściem. Nie zawsze skutecznym.

Pomoc nadchodzi z innego świata. Tajemniczy wojownik, oficer Armii Zwierzchności w służbie u samego Elohima wyciąga Tomka z tarapatów. I zabiera w niezwykłą podróż w czasie. Cofając się o trzy tysiące lat zaciągają się do armii jednego z najwaleczniejszych królów starożytności. Tomasz mężnieje. Z czasem zaczyna rozumieć, że został wyznaczony do wypełnienia niezwykle ważnej misji. Powierzono im Tajemny Plan Ostatecznego Uderzenia, który może pokonać samego Lucyfera. A ten zrobi wszystko, by przejrzeć największą tajemnicę wszechczasów i wygrać decydującą bitwę o nasz świat.

To nie jest bajka. Ta przygoda wkroczy w Twoje życie!

Książka do kupienia:

http://www.tolle.pl/pozycja/wojownik-trzech-swiatow

Leszek Strączek